Importer Torebek

import – dystrybucja – hurt

Jakie są ceny torebek?

Jakie są ceny torebek?

Ceny torebek są bardzo zróżnicowane. Zaczynają się od kilkunastu złotych, a kończą na kilku tysiącach. Tak duża rozbieżność w cenie torebki wynika z kilku bardzo ważnych aspektów, wśród których za najważniejszy uznanej się markę. Torebki pochodzące od znanych producentów, które charakteryzują się starannością wykonania, tym, że do ich produkcji wykorzystuje się tylko i wyłącznie naturalne surowce, i których na rynku jest bardzo niewielka ilość potrafią osiągać bardzo wysokie ceny. Kobiety cenią je przede wszystkim za to, że są to torebki wykonywane z naturalnych skór, w związku z czym wzory, które się na nich znajdują są jedyne w swoim rodzaju.

W efekcie kobieta, która zdecyduje się na zakup takiej torebki zyskuje pewność, że jest to torebka jedyna w swoim rodzaju.

 

Jest to jeden z powodów, dla których torebki znanych producentów osiągają tak wysokie ceny, i mogą sobie pozwolić na nie tylko nieliczne kobiety. Kolejna grupa cenowa obejmuje torebki pochodzące do mniej znanych producentów. Charakteryzują się one jednak bardzo dobrym wykonaniem, modnymi wzorami, oraz stosunkowo dużą liczbą na rynku.

To torebki, których ceny wahają się w granicach kilkudziesięciu lub kilkuset złotych. Z całą jednak pewnością są to torebki, które uważane są za stosunkowo wytrzymałe, które warte są swojej ceny. Niewątpliwie jednak największym zainteresowaniem cieszą się tak zwane tanie torebki, których ceny nie przekraczają kilkunastu złotych. To torebki, które wiele kobiet kupuje tylko na krótki czas, ponieważ bardzo szybko ulegają one uszkodzeniom, a tym samym stają się one mało atrakcyjne. Z drugiej strony są to torebki, które uważane są za najbardziej popularne, które wyróżniają się nie tylko licznymi wzorami, ale także bogactwem kolorów. Wśród nich znajdziemy zarówno bardzo małe torebki, jak i duże torby, które kobiety uwielbiają nosić do pracy.

Ceny torebek a ich jakość

Decydując się na zakup torebki panie muszą jednak pamiętać o tym, że cena określa niejako ich jakość. Z całą pewnością torebka, która kosztuje kilkanaście złotych nie tylko bardzo szybko uleganie zniszczeniu, ale także jest to torebka, której wykonanie nie koniecznie jest staranne. Natomiast torebki, które kosztują kilkanaście tysięcy złotych będą kobiecie służyć przez wiele lat. Wybór wydaje się być prosty, ale dla wielu kobiet niestety taki nie jest. Stają one bowiem przed dylematem czy powinny zdecydować się na zakup droższej torebki, czy też raczej wybrać ich tańsze odpowiedniki, które będą mogły częściej wymieniać. Panie muszą wiedzieć także o tym, że ceny torebek uzależnione są także od tego czy powstały one z naturalnych skór, syntetycznych tworzyw sztucznych, czy też może są wykonane z materiału.

Torebki na zamówienie, czy mainstreamowe?

Kolejnym aspektem, który wpływ na cenę torebki jest to, czy została ona wykonana ręcznie, czy też raczej pochodzi z tak zwanej masowej produkcji. W pierwszym przypadku cena torebki będzie wyższa, ponieważ wymaga ona więcej pracy. Na cenę może wpłynąć także to, czy jest to torebka wykonana na specjalne zamówienie klienta, a tym samym będzie jedyna i niepowtarzalna, czy też raczej projektant sam decyduje o jej kolorze, i wzorze. Podsumowując ceny torebek uzależnione są od bardzo wielu kwestii. Każda z nich w różnym stopniu wpływa na to, jaka będzie ostateczna cena. Niewątpliwe jednak panie powinny pamiętać o tym, że w tym wypadku, jak w żadnym innym cena torebki określa jej jakość. Należy więc bardzo dobrze zastanowić się nad tym, czy warto kupować torebkę za kilkanaście złotych, którą będzie trzeba wymienić stosunkowo szybko na nową, czy też nie lepiej będzie kupić torebkę za kilkadziesiąt złotych, z której będzie można się cieszyć przez kilka lat?

Czytaj Więcej

Dlaczego kobiety wybierają duże torebki?

Dlaczego kobiety wybierają duże torebki?

Duże torebki wybierane są przez panie głównie ze względów praktycznych. Bez względu na to, jaki jest ich fason, kolor, czy zostały wykonane z naturalnej czy też ze sztucznej skóry, lub materiału, to zawsze duże torebki są po prostu bardziej praktyczne. Dla pań, które lubią tego rodzaju torebki nie ma znaczenia to, że są one mniej eleganckie, że nie powinno się ich łączyć z wieczorowymi strojami, czy też, że mają zbyt wiele elementów dekoracyjnych, a poszukanie w nich jednej rzeczy zajmuje nie raz bardzo wiele czasu.

Dla tych pań liczy się przede wszystkim to, że są to torebki, w których można zmieścić wszystkie najbardziej potrzebne rzeczy. Od kosmetyków, poprzez dokumenty, drugie śniadanie, po zakupy, które trzeba przecież zrobić. To torebki, które mają nieograniczoną wręcz pojemność, w których zawsze znajdzie się miejsce na jeszcze jedno jabłko, na jeszcze jedną butelkę z wodą, na jeszcze jeden błyszczyk, który na pewno będzie potrzebny. Duże torebki to również propozycja, która bardzo sobie cenią młode mamy.

Co zyskasz mając dużą torebkę?

To właśnie dzięki nim mogą wybrać się na spacer z dzieckiem bez konieczności zabierania kilkunastu toreb. To w dużej, obszernej torebce znajdzie się miejsce zarówno na zabawki dziecka, ulubione chrupki, jak i butelkę z sokiem dla maluszka. Duże torebki mają tak wiele zalet, że wymienienie ich wszystkich jest prawie niemożliwe. Kobiety wiedzą bardzo dobrze, że przedmioty, które chowają w swoich dużych torebkach, bardzo często pozostają w nich na długi czas, i zwykle przydają się w najbardziej zaskakujących momentach.

Panie kochają duże … torebki

Panie kochają swoje duże torebki również za to, że stanowią one świetną broń, podczas napadu lub innych niebezpiecznych sytuacji. Zadanie ciosu taką torebką, która jest dodatkowo obciążona przez kobiece skarby może pokrzyżować plany napastnika, może go ogłuszyć, a przynajmniej da kobiecie czas na ucieczkę. Kolejnym powodem, dla którego panie kochają tak bardzo duże torebki, jest fakt, że nie muszą nosić kilku siatek, ponieważ zakupy zmieszczą się w jednej torebce. Tym samym panie łatwiej się poruszają, nie mają ograniczonych ruchów, a co równie ważne lepiej się czują. Można by mnożyć powody, dla których panie tak chętnie wybierają duże torebki. Powinny jednak pamiętać o tym, że duże torebki, które są zbyt ciężkie, i które panie każdego dnia noszą na jednym, tym samym ramieniu mogą stać się powodem poważanych problemów ze zdrowiem.

Czytaj Więcej