Importer Torebek

import – dystrybucja – hurt

Najdroższe i najtańsze torebki

Najdroższe i najtańsze torebki

Jeżeli chodzi o damskie torebki to ich rozbieżność cenowa jest bardzo duża. Można kupić torebkę za kilkanaście złotych oraz taką za kilkaset tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego gdzie, od kogo kupujemy oraz jaki rodzaj torebki. Jeżeli chodzi o torebki kupione w zwykłym sklepie czy na stoiskach targowych to ich cena zaczyna się około 15 złotych.

Oczywiście będzie to torebka, który starczy nam zaledwie na jeden sezon albo i nawet nie. Jednak niektórzy nie mają innej możliwości i bardzo często kupują w taki sposób. Do najtańszych torebek niekoniecznie zalicza się te najmniejsze lecz te całkiem duże.

Podstawowe różnice między torebkami i ich wykonaniem

Torebki plażowe są wykonane z najtańszego materiału więc z reguły one są najtańsze. Duże grono ludzi posiada w swoich szafach mnóstwo tanich torebek za to maja ich dość sporo. Jest to tez pewien sposób na powiększenie swojej kolekcji torebek przy nie wielkim wkładzie finansowym. Jeśli chodzi o najdroższą torebkę to tutaj można naprawdę chwycić się za głowę widząc ilość zer na końcu kwoty. Według doniesień jedną z najdroższych torebek na świecie jest nights diamond purse

Jest ona w kształcie serca, które jest wysadzane diamentami zresztą jak cała torebka. Jest piękna i świecąca a w dodatku bardzo droga gdyż jej koszt wynosi prawie 4 miliony dolarów. Niesamowicie duża kwota jest adekwatna do ilości pracy jaką włożono w jej produkcje. Ręcznie przyklejane diamenciki w trzech kolorach przysporzyło kłopotów wielu osobom, które to wykonywało. Taką torebkę posiadają jedynie miliarderzy i bardzo zamożne osoby ponieważ powiedzmy sobie prawdę, że niewielu z nas było by na nią stać.

Można w Internecie zobaczyć sobie dokładnie na przybliżeniu jak pięknie i cudownie się prezentuje. Zakup torebki zależy głównie od naszej zasobności portfela. Jednak w dzisiejszych czasach wśród nas jest więcej osób, które kupują tańsze torebki lub z tej średniej półki. Jeżeli wybieramy się na ważne przyjęcia czy spotkania to zaopatrujemy się w droższa torebkę aby zrobić dobre wrażenie. Przeważnie znane aktorki na premierach filmowych czy wielkich galach pojawiają się z piękną i drogą torebką na ramieniu. Jeśli natomiast chcemy torebkę na co dzień czy do pracy to sięgamy po tą z tańszej półki ponieważ jest szansa, że za rok wymienimy ją na coś innego i może droższego. Każdy wybiera i kupuje to na co go stać i nie można nikomu nic na siłę zaproponować.